KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846175

nr 1384 6175

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Karoliner, akvarell, 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 40x59 cm. Ej signerad

Kondition: skadat blad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:25:04

12/3 22:50:42 1      Vinnande bud